Loading... (0%)

Otomotiv elektrik sistemlerinde sürekli gelişimi sağlayarak, ürün ve müşteri yelpazesini geliştirerek, ihracattaki hedeflerine adım adım yaklaşmaktadır.
Halen 14.000 m² alanin 12.000 m² si kapalı bölümünde üretime devam etmektedir.

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında otomotiv sektörüne yönelik kablo ve elektrik sistemleri üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana kaliteye vermiş olduğu önemi aldığı belgelerle kanıtlamıştır. Türk ve Dünya standartlarında kablo üretimini, çevreye duyarlı halde devam ettirmektedir.

Müşterilemizin tüm kalite standartlarının sağlanması amacıyla ISO/TS16949: 2009, ISO9001:2008 sertifikalarımız mevcut ve günceldir.

Çevreye duyarlı üretim proseslerimiz ve çevre sorumluğu uygulamalarımız nedeniyle ISO14001:2004 sertifikasını almaya hak kazandık.

Yıllık 200.000 km kablo üretim kapasitesi, 700.000 adet otomotiv elektrik tesisatı ve komple akü kablosu kapasitesine sahip olup, sürekli gelişimi hedefleyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak konusunda her türlü projeye destek vermek ana ilkesidir. Ürettiğimiz tüm mamüller, müşterilerimiz tarafından bize gönderilen teknik resimler ve spesifikasyonlara uygun üretilip, %100 elektriksel test uygulanmaktadır.

‘İnsan’ bizim için en önemli değerdir. Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı standartları sağlamaktayız. Bu yüksek standartlar ve uygulamalarımız sebebiyle OHSAS18001:2007 sertifikamız mevcuttur.

14.000 m2

Fabrika alanı

 

200.000 km

Kablo Üretim Kapasitesi

 

700.000 Adet

Otomotiv Elektrik Tesisatı
Ve Akü Kablosu

Uzmanlık Alanlarımız

♦ Çağatay Kablo ağırlıklı olarak Otobüs  Traktör, İş makinesi,  Minibüs, Kamyon ve Ticari araç  ve  klima sektörü için kablo demetleri ve komple akü kabloları üretmektedir.
♦ Üretim proseslerimiz, kaliteye verdiğimi önem ve  tecrübelerimiz özellikle bu sektörün ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş ve en iyi çözüm ortağı olmamızı sağlamıştır.

Avantajlarımız

♦ Küçük ve büyük seriler için maliyeti optimize edilmiş üretim,
♦ Tesisatların üretimi için çok çeşitli komponent tedariği ve komponentlerin fabrikamızda MRP sistemiyle yönetimi.
♦ Eğitimli ve kalifiye elemanlar,
♦ Modern üretim, kalite kontrol ve test teknolojileri,
♦ Kalitede yüksek standartlar,
♦ Üretimde ve Dizayn Süreçlerinde Sürekli İyileştirme,
♦ Mühendislik desteğiyle  Süreç Geliştirme ve maliyet düşürme olanakları
♦ Dinamik müşteri temsilcileri,
♦ Zamanında Teslimat,
♦ Esneklik

Çağatay Kablo Traktör, İş makinesi, Otobüs, Minibüs, Kamyon ve Ticari araç sektörü için kablo demetleri ve komple akü kabloları üretmektedir.